בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  דוקטור דארג'מה  
     
ד"ר דראגמה

מה היא המשמעות של ההרדמה בטיפולי שיניים? איך בוחרים את מרפאת השיניים? איך בוחרים את רופא השיניים לטובת הרדמה בזמן טיפול שיניים כזה או אחר?

בסרטים הישנים ניתן לראות סצנות לא קלות לצפייה של עקירת שיניים ללא הרדמה. כמו כן מסיפורים ישנים עולות שוב ושוב תמונות של טיפולי שיניים כאלה ואחרים ללא הרדמה. אולי בשל כך עדיין נוצר הפחד הבלתי מוסבר עד היום מטיפול שיניים כזה או אחר.

נכון להיום שום טיפול לא אמור להיות מלווה בכאב כזה או אחר, למעט אולי דקירת המחט הקטנה לטובת ההרדמה המקומית. בכל טיפולי השיניים ניתן לנטרל כאב על ידי שימוש בטכניקות של אלחוש המקום המטופל. ד"ר דראגמה עושה שימוש בחומרי ההרדמה הטובים ביותר והאיכותיים ביותר. כל אשר נדרש הוא להתאים את המינון של החומר לסוג הטיפול ולאורכו.

ישנם מקרים מורכבים הרבה יותר אשר בהם יעשה רופא השיניים שימוש בחומרי הרדמה משמעותיים יותר על מנת להרדים את המקום למשך זמן ממושך. במקרים קיצוניים ניתן אף לקיים טיפולי שיניים כאלה או אחרים בהרדמה מלאה. כאמור על מנת להרדים את המטופל בהרדמה מלאה ניתן ומומלץ להשתמש בשירותיו של רופא מרדים מומחה לכך.
במקרים של חששות מצד מטופלים לקבל טיפולים כאלה ואחרים, בעיקר בקרב ילדים, נהוג לעשות שימוש בגז הצחוק הפופולארי, בעזרתו הטיפול יעבור בצורה נינוחה ושלווה.

איך בוחרים את רופא השיניים שלכם?

בראש ובראשונה חשוב מאוד לסמוך על רופא השיניים שלכם. הביטחון יאפשר למטופל להיות הרבה יותר נינוח במהלך קבלת טיפול כזה או אחר. ד"ר דראגמה וצוותו עושים מאמצים רבים על מנת להקנות אווירה רגועה ושלווה במהלך ההליך הרפואי. כמו כן חשוב מאוד כי רמת השירות לו תזכו תהיה ברמה גבוהה, מתחשבת בלוחות הזמנים של המטופלים ובנוחיותם.

ד"ר תאופיק דראגמה לשירותכם!

במרפאת השיניים של ד"ר דראגמה ניתן לרכוש מגוון רחב מאוד של טיפולי שיניים. מחירי הטיפולים נוחים לכל כיס וניתן להגיע להסדר תשלומים נוח במיוחד. הקפדה על סטריליות ואסתטיקה. הסבר מפורט לפני ואחרי כל הליך רפואי כזה או אחר, אחריות ,אמינות ומסירות.  
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         

מדרגות
קידום אורגני | קידום אתרים