בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  הכן כלבך לקיץ  
     
  איך מכינים כראוי את הכלב לקראת הקיץ? מה הן ההשלכות של חוסר טיפול בקרציות? איך נמנעים מהדבקת הקרציות? האם קרציות מזיקות לבני אדם?

ממש כמו שיש צורך להכין את הרכב לקראת עונה חמה או עונה קרה כך גם עם חיות המחמד שלכם. הכן כלבך לקיץ אינה סתם סיסמא, זו היא סיסמא חשובה ביותר על מנת לשמור על בריאות הכלב ומשם על בריאות כל המשפחה.

הקרציות חיות בעיקר באזורים בהם ישנו עשב, זהו בסיס האם שלהם ומשם הם מחפשים את הקורבן התורן. כל שאיפותיהן של הקרציות הוא להידבק אל הכלב שלכם ולמצוץ את דמו. קרציות גדולות יכולות לגרום לנזק כבד ביותר עם מציצת הדם ולהביא את הכלב אפילו עד לרמה של אנמיה, כלומר מחסור חמור בדם.

כמו כן הדם שנשאב מהכלב או מגורמים אחרים יכול להיות מועבר אל בני האדם ולגרות למחלות שונות ומשונות. לקרצייה יש שיטות שונות ומגוונות לדעת כי אכן יש בסביבה כלב. את האות לכך היא מקבלת מתנועתו של הכלב, היא חשה את רמת הפחמן הדו חמצני כתוצאה מנשימות הכלב וכמו כן יודעת הקרצייה לזהות את ריח גופו של הכלב.

על גבי גופו הכלב לא יחוש שום דבר. קרצייה אינה מגרדת ואינה כואבת אך כאמור הנזק הוא עצום. הכן כלבך לקיץ הווה אומר הבנה בכך שהכלב יכול להינזק.

הכן כלבך לקיץ? אז מה צריך לעשות?
הכן כלבך לקיץ מתחיל בתספורת של הכלב. קרציות יעדיפו תמיד מקומות עמוסי שיער על מנת לא להתגלות. כלב מסופר מצמצם עד מאוד את האפשרות להידבקות בקרציות. כמו כן יש מספר תכשירים אשר עוזרים להיפתר מקרציות. ישנו קולר מיוחד אשר מפריש חומר נגד קרציות ובכך למעשה הורג את הקרציות.

איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר?
כאמור הכן כלבך לקיץ זה אומר כי הגיע הזמן למצוא את הווטרינר המתאים והמקצועי ביותר. במסגרת ההכנה לקראת ימי הקיץ החמים הווטרינר הוא זה שמוסמך להדביר את מכת הקרציות. ווטרינר מקצועי יעניק שירות אישי והנחיות לטיפול נכון ויעיל בקרציות ובעוד מזיקים.
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         
חיים ביילי
קידום אורגני | קידום אתרים