בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  וטרינר חירום  
     
  מה המשמעות של וטרינר חירום? באילו מקרים חשוב לפנות אל שירותיו של וטרינר חירום? האם כל וטרינר יכול לטפל במקרי חירום? איך בוחרים את הווטרינר שלכם?

עולם הרפואה המודרנית מעמיד לרשות בני האדם מחלקות שונות לטיפולים במקרים כאלה ואחרים. גם בעולם הווטרינריה יש צורך במגוון טיפולים על מנת לאפשר טיפול הולם לחיות המחמד שלכם. טיפולים המוגדרים כטיפולים במקרה חירום בחיות המחמד גם הם מצריכים שירות מקצועי ומיומן של רופא החיות המוסמך לטפל במצבים קיצוניים.

שירותיו של וטרינר חירום יכולים להינתן במספר רב של מצבים כמו: תאונות דרכים, בליעה של חפצים ובעיות פתאומיות כאלה ואחרות. חשוב מאוד ללמוד ולהכיר מצבים בהם מומלץ להגיע אל הרופא התורן או אל וטרינר חירום במהירות המירבית.

במצבים של תאונות דרכים לעיתים לא ניתן לזהות באופן מיידי כי נגרם נזק משמעותי לחיית המחמד שלכם. מכה חזקה עשויה לגרום לדימום פנימי או נזק אחר אשר יתגלה מאוחר יותר, על כן חשוב להגיע במהירות אל הרופא התורן.

כמו כן ישנם סימנים כאלה ואחרים אשר מעידים על מצב חירום בו יש להגיע אל הרופא. דימום מפתחים שונים בגוף הכלב או החתול שלכם מאלצים בדיקה מיידית, פצעי נשיכה גם הם מצריכים התייחסות מהירה בכל שעות היום. אצל חתולים ישנה תופעה של נפילה ממקומות גבוהים העשויים לגרום לנזקים כאלו ואחרים.

מה הוא הטיפול במצבי חירום?
כאמור לכל אחד אשר מחזיק ומטפל בביתו בבעל חיים כזה או אחר חובה עליו להחזיק באמתחתו טלפון של מרפאה הקרובה ביותר לביתו שמאפשרת שירותי רפואה ווטרינרית במשך עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

מרפאה כזו צריכה להכיל את כל האפשרויות לבצע הליכים כירורגיים וכמו כן ציוד איכותי לביצוע החייאה להצלת חיים במצבים מסוכנים.

איך בוחרים את הווטרינר שלכם?
כאמור אם הווטרינר האישי של חיית המחמד משמש גם בתור וטרינר חירום בשעת הצורך אזי זו האופציה המועדפת. חשוב מאוד לבחור עבור חיית המחמד שלכם את הווטרינר המנוסה ביותר לטיפול בסוג כזה של חיות וכמו כן בעל תודעת שירות גבוהה.  
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         

מדרגות
קידום אורגני | קידום אתרים