בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  חיים ביילי  
     

חיים ביילי 

קבלני בנייה? כדאי שתכירו את השיטות הקיימות היום לבדיקת כדאיות לפרוייקט התחדשות עירונית. אם אתם מתכננים לקדם פרוייקט להתחדשות עירונית, אם זה תמ"א 38-1 או תמ"א 38-2  כדאי שיהיו לכם את הכלים המתקדמים ביותר לבדיקת היתכנות הפרוייקט. בדיקת היתכנות לפרוייקט מורכב כמו תמ"א 38 לסוגיו השונים, היא חשובה ביותר על מנת שיהיה לכם רצף של בנייה עם המימון המתאים לאורך כל שלבי הפרוייקט. 
 
חישוב נתונים פיננסיים עבור התחדשות עירונית
 
הנתונים החשובים להתחלת הפרוייקט הם הנתונים הפיננסיים אשר מהווים את הבסיס לכדאיות הפרוייקט. כאשר קבלן מתחיל בפרוייקט נדל"ני של התחדשות עירונית הוא צריך לדעת מה ההלוואה שהוא ידרוש מהבנק בכדי לבצע את הפרוייקט. מרגע תחילת הפרוייקט ועד מכירת הדירה הראשונה נדרש לעבור לא מעט שלבים, ולכן חשוב לדעת מה הוא הרווח המשוער לפרוייקט מהסוג הזה. קבלני בנייה אשר לוקחים הלוואות מהבנקים ללא בדיקת כדאות לפרוייקט תמ"א 38, יכולים למצוא את עצמם באמצע הפרוייקט וללא מימון כלל.
 
תכנון פיננסי לפני תחילת פרוייקט נדל"ן
 
קבלנים מנוסים יכולים לשער כמה יעלו חומרי הגלם והעבודה על הפרוייקט החדש, אבל איך ניתן לתכנן פיננסית פרוייקט כאשר אין מידע לגבי הרווח העתידי? זו הסיבה שפותחו כלים טכניים מתקדמים לחישוב הרווח לפני תחילת פרוייקט נדל"ן של התחדשות עירונית. פרוייקטים של התחדשות עירונית דורשים ידע ספציפי ומימון מתאים בכדי שהפרוייקט ייצא לפועל ללא תקלות. 
 
קבלני בנייה יכולים היום להשתמש בכלי פיננסי נוח ופשוט על מנת לקדם את הפרוייקט עם נתונים מעודכנים לגבי המתחם המיועד לבנייה. 
 
מערכת ממוחשבת לבדיקת היתכנות פיננסית 
 
המערכת הממוחשבת המתקדמת ביותר היום לבדיקת היתכנות פיננסית לפרוייקטים של תמ"א 38 היא מערכת יזמי Yazame. מערכת יזמי Yazame היא מערכת ממוחשבת המבצעת בדיקה פיננסית לפרוייקטים של תמ"א 38-1 ופרוייקטים של תמ"א 38-2. מערכת יזמי Yazame אשר פותחה על-ידי היזמים חיים ביילי, דניס אברמוב וישראל ענבל נחשבת למהפכנית 
ומביאה בשורה חדשה לקבלנים אשר רוצים לקבל נתונים מהימנים ומעודכנים לגבי כדאיות פרוייקטים של תמ"א 38 ברחבי הארץ.
 
מחשבון פיננסי לקבלנים של חיים ביילי  
 
חיים ביילי והשותפים שלו מזמינים אתכם להיכנס למחשבון המתקדם של מערכת יזמי Yazame באתר ולקבל במהירות וביעילות פלט נתונים חיוני לגבי פרוייקט תמ"א 38 באיזור בו בחרתם. 
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         
חיים ביילי
קידום אורגני | קידום אתרים