בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  קרציית הפארק  
     
 
מה היא קרציית הפארק? מה הם הנזקים היכולים להיגרם כתוצאה מאותה קרציית הפארק? איך נמנעים מהידבקות בקרציות מסוגים שונים? איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר?
קרציית הפארק או בשמה השני תולעת הפארק היא אחת הבעיות הקשות ביותר בהן יכולים בעלי כלבים או חיות מחמד אחרות להיתקל. עונת הקיץ מביאה איתה שמש וכיף אך עם זאת חשוב מאוד לזכור כי לכלבים ולשאר חיות המחמד עונה זו יכולה להביא לנזקים בריאותיים כאלה ואחרים בשל אותה קרציית הפארק.
על כן חשוב מאוד להיערך בהתאם. אולם עוד בטרם ניגע בהכנות הדרושות והמומלצות חשוב מאוד להבין איך מגיעות אותן קרציות הפארק את הכלבים שלכם. קרציות אלה מועברות בעיקר דרך הצואה או דרך הזבל. חיפושיות זבל אשר מסתובבות ונוברות בזבל עשויות להחדיר את אותה הקרצייה או התולעת אלה גופו של הכלב. בעיקר מדובר בכלביים גזעיים מסוימים אשר אוהבים לנבור בצואת כלבים ומרכזי זבל, הם בולעים את אותה חיפושית ומחדירים אל גופם את המזיק.
הנזק שיכול להיגרם לכלב שלכם עקב הידבקות בקרצייה מסוג זה הוא עשוי להיות בלתי הפיך. הסבל של הכלבים הוא נורא והם יכולים להגיע עד למצב של מוות. על כן כל אשר נדרש הוא לטפל כראוי בבעיה על ידי זריקות.
קרציית הפארק? איך נמנעים ממנה?
חשוב מאוד להבין כי ההכנה של הכלב לקראת הקיץ יכולה למנוע הרבה מאוד סבל. כל אשר נדרש הוא התייעצות עם וטרינר מומחה על מנת להבין על דרכי הפעולה הטובות ביותר. ראשית כל חשוב למנוע מהכלב להתקרב למוקדי זבל או לנבור בצואה. כמו כן חשוב מאוד לספר את הכלב על מנת להרחיק ממנו כל מיני טפילים. אחת הדרכים האיכותיות ביותר היא על ידי קולר מיוחד המפריש חומרים מרחיקי קרציות.
איך בוחרים את הווטרינר שלכם?
כאמור חשוב מאוד להתייחס ברצינות לבחירת הווטרינר. ממש כמו שתעדיפו את הרופא הטוב ביותר עבורכם כך גם מומלץ להתייחס לבחירת רופא החיות, שכן טיפול נכון ויעיל בכלב או בחתול שלכם ימנעו בעיות בריאותיות גם לשאר בני הבית.
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         
חיים ביילי
קידום אורגני | קידום אתרים