בית חולים לחיות וטרינר חירום אימוץ חיות
 
 
 
   
     
 
  חדשות מצרפת


הפרלמנט הצרפתי אישר את הצעת החוק המהפכנית המשנה את ההגדרה המשפטית של חיות מחמד מ"רכוש פרטי" ל"יצורים חיים"...
 
   
  האם חיסונים עוזרים?


וטרינרים תוהים האם חיות מחמד מקבלים יותר חיסונים ממה שצריך, בנוסך לכך הם חוששים שהדבר יכול לגרום נזק חמור...
 
   
 
     
 
   
     
   
     

     
  תספורת לכלבים  
     
  איך בוחרים תספורת כלבים? מה המשמעות של תספורות כלבים? מדוע חשוב לבחור את הווטרינר הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם?

ממש כמו של אישה או כל גבר אוהבים את מעצב השיער או הספר שלהם כך גם חיות המחמד ובמיוחד כלבים אוהבים שיש להם ספר כלבים איכותי ומקצועי. שכן התחדשות הפרווה אצל הכלב או החתול הוא חשוב מאוד. כמו כן חשוב מאוד להבין כי תספורות כלבים הן לא רק לצורכי יופי אלה גם צורך רפואי.

זה קורה בעיקר בחודשי הקיץ החמים. מזג האוויר החם מזמין איתו כל מיני מזיקים ובעיקר קרציות שאוהבות את שיער הגוף של הכלבים על מנת להתבצר ולשאוב מהן את הדם. מציצת הדם של הקרצייה עשוי להוות בעיה רצינית מאוד עבור הכלב שכן קרציות גדולות יכולות לגרום למצב של אנמיה אצל כלבים וכמו כן להעביר כל מיני מחלות דם.

תספורות כלבים נחוצות מאוד לכלב משום שקרצייה מתרחקת מחיות מחמד קצוצי שיער. קרצייה שנדבקת לגוף הכלב אינה מורגשת כלל, היא לא מגרדת ולא כואבת, על כן חשוב מאוד לגלות את הקרצייה מוקדם ככל הניתן. קרציות אלה עשויות להגיע גם אל בני האדם. חשוב להבין כי קרצייה שמוצצת דם גודלת ומטילה עוד הרבה מאוד ביצים שמעצימים את הבעיה.

תספורות כלבים? מה היא התספורת המומלצת?
כאמור ישנם הרבה מאוד בעלי כלבים כאלה או אחרים המעדיפים לעצב בצורה כזו או אחרת את פרוות הכלב. העיצובים הפופולאריים הם בצורת פונפונים שמשאירים בקצה זנבו של הכלב או בקצות הגפיים. חשוב להבין כי הקרציות מעדיפות אזורים מסוימים בגוף הכלב ועל כן חשוב לקצץ באזורים אלה את הפרווה. מעבר לנזקי הקרצייה ישנם עוד מיני מזיקים אשר עשויים להיעלם עם התספורת של הכלב.

איך בוחרים את הווטרינר שלכם?
כאמור אצל ווטרינרים ניתן לרכוש שירותי תספורות שכן זהו הליך רפואי לכל דבר ועניין. חשוב מאוד לבחור רופא חיות מקצועי וכזה שמתמחה בסוג חיית המחמד שיש לכם. רופא חיות מקצועי ימליץ דרכי הטיפול הטובים ביותר להימנעות מקרציות או מזיקים אחרים.
 
     
   
     
     
 
 
   
   
   
 
 
 
 
         
       
         
חיים ביילי
קידום אורגני | קידום אתרים